02.07 - Кокорину Елену Николаевну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Книга чи комп’ютер?

Тиждень дитячої та юнацької книги в ЗНВК № 19 відкрився тематичною класною годиною на паралелі 4-5 класів з цікавої теми «Книга чи комп’ютер»?

Всім відомо, що сучасні діти все менше уваги приділяють книгам, а віддають перевагу гаджетам. Тому виникла необхідність розмови про рівноправні джерела інформації та знань: книгу й комп’ютер.

Учні зазирнули в історію створення та розвитку книги від стародавніх папірусних сувоїв до електронної версії. Діти переглянули відео «Історія книги», згадали про небезпеку в Інтернеті за допомогою мультфільму «Петя в Інтернеті».

Учні 5-А класу (класний керівник Давиденко Т.П.) підготували вірші та сценки, в яких книга сперечається з компютером, з’ясовуючи, хто з них більш вагомий.

Наприкінці зустрічі діти зробили висновок, що і книга і комп’ютер – важливі складові сучасного життя. Вони доповнюють один одного та виконують спільну функцію – надання інформації. Чому віддати перевагу – особистий вибір кожного.

Варто було б безперервну неробство помістити серед мук пекла, а її помістили в число блаженств раю. Ш. Монтеск'є