Табір Натхнення
Пришкільний літній інформаційно-технологічний табір з денним перебуванням «Натхнення» при Запорізькому навчально-виховному комплексі № 19 ( філія № 3) працює з 04 по 26 червня 2018 року

06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

06.06 - Федченок Людмилу Олександрівну

10.06 - Холод Анну Миколаївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Майстри «малої» ракетки визначили переможців

Перший в історії школи чемпіонат з настільного тенісу пройшов на філії № 3 у березні. Завядки адміністрації школи у цьому році учні отримали стіл для малого тенісу. Напередодні змагань, які пройшли 6 березня, 5-9 класи визначалися з кандидатами у збірну класу. В більшості примішень у ролі столів виступали зсунуті разом парти, ракетки та мячики учні принесли з дому та завзято на перервах змагалися один з одним.

Настільний теніс - олімпійський вид спорту, спортивна гра з м'ячем, в якій використовують ракетки і ігровий стіл, розмежований сіткою. Гра може проходити між двома суперниками або двома парами суперників. Завданням гравців є за допомогою ракеток відправити м'яч на сторону суперника так, щоб той не зміг його повернути назад відповідно до правил. Історія гри починається з кінця XIX століття, в 1926 році була утворена Міжнародна федерація настільного тенісу, з 1988 року настільний теніс став олімпійським видом спорту. На 2018 рік настільний теніс входить в число найпопулярніших видів спорту на планеті і має понад 850 мільйонів шанувальників.

Змагання проводилися вчителем фізичної культури Почеряєвим Д.В. в рамках Шкільної Спартакіади, а вболівачами стали учні середньої ланки. Результати перших змагань наступні:

місце

Дівчата

хлопці

Архіпова Катерина 9-аф

Бітюков Дмитро 9-аф

Уткіна Катерина 7-аф

Калушко Євгеній 8-аф

Темченко Юліанна 8-аф

Гребешков Назар 6-аф

Вітаємо переможців!

Лінь плентається так повільно, що бідність скоро наганяє її. Б. Франклін