10.12 - Мацакову Олену Василівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Громадяни "Мрії" вітають жінок зі святом 8 березня - Відео-листівка

Це чудове свято виникло так незвично: у середині 19 століття текстильниці Нью-Йорка влаштували «марш порожніх каструль» за рівні права. З роками зміст свята отримував все нові і нові смислові акценти. І тепер ми відзначаємо 8 Березня як міжнародний жіночий день - День любові, краси і весни!

Для чоловіків ця дата - привід виказати жінкам свою повагу, ще раз проявити ніжні почуття, взявши на себе всі турботи по господарству.

- Відкладіть в сторону каструлі, радійте увазі і вільному від турбот весняному дню! - кажуть сини, батьки, чоловіки.

Не менш душевно вітають прекрасних дам юнаки ДЮГО «Республіка Мрія» Запорізького навчально-виховного комплексу №19.

У своїй відео-листівці вони звертаються до прекрасної половини школи «Мрії», до любимих мам, бабусь і сестричок:

- Нехай у вашому житті буде вічна весна, нехай яскраво світить сонце, співають птахи, нехай дні будуть світлими і безхмарними. Посмішок, гарного настрою, радості та щастя!

Джерело інформації  "Вісник Мрії"

Неробство, Катулл, насилає митарства, неробство і дурощі на тебе напустила; Неробство царів і блаженні царства Часто губила. Катулл

тел. 721-42-68