02.01 - Зінченка Анатолія Васильовича

30.01 - Параскевич Олену Володимирівну

Про призупинення освітнього процесу

HAKAЗ

06.02.2018                                                                       №37р

Про  призупинення освітнього процесу

У зв`язку з ускладненням епідеміологічної ситуації та з метою обмеження розповсюдження грипу тагострих респіраторних вірусних інфекцій (далі - ГРВІ), на виконання розпорядження міського голови від 06.02.2018 №32р «Про проведення обмежувальних протиепідемічних заходів», наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 06.02.2018 № 49р «Про призупинення освітнього процесу»

НАКАЗУЮ:

1. Припинити заняття в закладах загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладах району з 07.02.2018  у зв’язку з введенням обмежувальних протиепідемічних заходів до особого розпорядження.

2. Керівникам навчальних закладів:

2.1. Терміново проінформувати учасників  освітнього процесу про зміни в режимі роботи.

2.2. Забезпечити освоєння  учнями 1 - 11 класів закладів загальної середньої освіти  змісту кожного навчального предмету в повному обсязі за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання.

2.3. Забезпечити роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів ЗНВК згідно з їх режимами, вжити необхідних протиепідемічних заходів,  посилити профілактику щодо запобігання розповсюдженню захворювань на грип та ГРВІ.

2.4. Посилити контроль за станом здоров’я вихованців та працівників закладів дошкільної освіти, виключити можливість перебування в закладах осіб з ознаками захворювання на грип та ГРВІ, сприяти негайній їх ізоляції в разі підозри на захворювання, забезпечити суворий облік відвідування вихованцями закладів дошкільної освіти, своєчасно встановлювати причини відсутності.

2.5. Забезпечити проведення відповідними службами комплексів робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки  та необхідного температурного режиму в будівлях  закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти на період припинення занять.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  територіального

відділу освіти

Н.Є. Перепелиця

Варто було б безперервну неробство помістити серед мук пекла, а її помістили в число блаженств раю. Ш. Монтеск'є