• Наші вихованці

18.02 - Тандуру Ганну Олександрівну

21.02 - Бей Володимира Івановича

Патріотичний січень на філії № 3

У святковому календарі на січень є два свята патріотичного змісту - День Соборності та Свободи України (22 січня) та День пам’яті Героїв Крут (29 січня). З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі було організовано різноманітні заходи У цьому році учням 5-9 класів було запропоновано пройти патріотичний квест. Завдання були на знання історії, географії, традиції та культурних пам’яток України. Першими стали учні 9-аф класу, на 2 місці - учні 8-аф класу, на третьому - 7-аф клас. Завершенням квеста став флешмоб під патріотичну пісню в музичній залі.

Також до 100 річниці Пам’яті Героїв Крут учні взяли участь у змаганнях з армрестлінгу. Організатором став вчитель фізичної культури Почерняєв Денис Володимирович. Переможцями серед хлопців стали: Борисенко Максим, Луц Дмитро (8-аф клас) та Немчін Денис (7-аф клас). Серед дівчат перемогу святкували Моцак Анастасія (7-аф клас), Халілова Сабіна (9-аф клас) та Пекульська Єва (6-аф клас).

Вбачати власну гідність лише в славі своїх предків-все одно, що шукати плоди серед насіння. Штейнберг