04.10 - Аскольдову Інну Василівну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Лідер: навички й робота над собою чи дар від природи?

30 січня згідно з планом виховної роботи школи відбулося чергове засідання «Школи лідерів учнівського самоврядування». На навчання зібралися представники класних колективів 5 – 9 класів.

Заняття пройшло в формі тренінгу. Учні обговорювали питання: лідерами народжуються чи стають? Діти ще раз пригадали, хто такий лідер, які якості характеру йому притаманні. Вони обговорювали цитати відомих політиків та громадських діячів щодо лідерства, виконували творчі вправи, аналізували зміст мотиваційних роликів та мультфільмів, відповідали на питання психологічного тесту. Цікавою була вправа «Пік лідера», під час виконання якої діти давали власну оцінку себе як лідера класного колективу. Також учасники тренінгу склали формулу успіху справжнього лідера та отримали поради, як стати таким.

Зустріч пройшла в атмосфері позитивного та продуктивного спілкування. Сподіваємось, що для дітей «Школа лідерів» стане трампліном у вдосконаленні комунікативних і лідерських навичок, а також у формуванні активної життєвої позиції громадян України.

Педагог-організатор ЗНВК № 19 Кокоріна О.М.

Коли придумуєш щось сам, високий шанс нічого не придумати. Але коли живеш чужим розумом, вже точно нічого не придумаєш. Ніколи не роби те, що роблять інші. Це на 100% прирікає на невдачу. А.М. Будкер