gototop

Вітаємо з Днем Народження!

03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Лідер: навички й робота над собою чи дар від природи?

 

30 січня згідно з планом виховної роботи школи відбулося чергове засідання «Школи лідерів учнівського самоврядування». На навчання зібралися представники класних колективів 5 – 9 класів.

Заняття пройшло в формі тренінгу. Учні обговорювали питання: лідерами народжуються чи стають? Діти ще раз пригадали, хто такий лідер, які якості характеру йому притаманні. Вони обговорювали цитати відомих політиків та громадських діячів щодо лідерства, виконували творчі вправи, аналізували зміст мотиваційних роликів та мультфільмів, відповідали на питання психологічного тесту. Цікавою була вправа «Пік лідера», під час виконання якої діти давали власну оцінку себе як лідера класного колективу. Також учасники тренінгу склали формулу успіху справжнього лідера та отримали поради, як стати таким.

Зустріч пройшла в атмосфері позитивного та продуктивного спілкування. Сподіваємось, що для дітей «Школа лідерів» стане трампліном у вдосконаленні комунікативних і лідерських навичок, а також у формуванні активної життєвої позиції громадян України.

Педагог-організатор ЗНВК № 19 Кокоріна О.М.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 622
Перегляди статей 970123
Університет розвиває всі здібності, в тому числі і дурість. А. Чехов

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com