10.12 - Мацакову Олену Василівну

17.12 - Юдіну Світлану Володимирівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Трете засідання районного методичного об'єднання вихователів ДНЗ з питань розвитку українського мовлення дітей дошкільного віку Шевченківського району міста Запоріжжя

30 січня 2018 року на філії №3 ЗНВК №19 відбулося трете засідання районного методичного об'єднання вихователів ДНЗ з питань розвитку українського мовленнядітей дошкільного віку Шевченківського району міста Запоріжжя, темою якого стало «Створення дієвої системи методичного супроводу з лексикології та лексичної роботи з дітьми відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти»

В ході засідання розглядались наступні питання:

• принципи словникової роботи;

• методи безпосереднього та опосередкованого ознайомлення з предметами та явищами довкілля, їх значення у лексичній роботі з дошкільниками;

• застосування інтерактивних технологій для мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку;

• практична частина (перегляд навчально - виховної діяльності з дітьмисередньоїгрупи №4 «Фантазери»вихователь Грицаєнко Л.І.)

Засідання пройшло в дружній атмосфері, слухачі отримали рекомендації, щодо забезпечення ефективності  мовленнєвих занять.

Коли придумуєш щось сам, високий шанс нічого не придумати. Але коли живеш чужим розумом, вже точно нічого не придумаєш. Ніколи не роби те, що роблять інші. Це на 100% прирікає на невдачу. А.М. Будкер

тел. 721-42-68