• Наші вихованці

20.05 - Бутко Ірину Володимирівну

29.05 - Мандзій Надію Федорівну

29.05 - Бугарь Інну Анатоліївну

Трете засідання районного методичного об'єднання вихователів ДНЗ з питань розвитку українського мовлення дітей дошкільного віку Шевченківського району міста Запоріжжя

30 січня 2018 року на філії №3 ЗНВК №19 відбулося трете засідання районного методичного об'єднання вихователів ДНЗ з питань розвитку українського мовленнядітей дошкільного віку Шевченківського району міста Запоріжжя, темою якого стало «Створення дієвої системи методичного супроводу з лексикології та лексичної роботи з дітьми відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти»

В ході засідання розглядались наступні питання:

• принципи словникової роботи;

• методи безпосереднього та опосередкованого ознайомлення з предметами та явищами довкілля, їх значення у лексичній роботі з дошкільниками;

• застосування інтерактивних технологій для мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку;

• практична частина (перегляд навчально - виховної діяльності з дітьмисередньоїгрупи №4 «Фантазери»вихователь Грицаєнко Л.І.)

Засідання пройшло в дружній атмосфері, слухачі отримали рекомендації, щодо забезпечення ефективності  мовленнєвих занять.

Неробство і байдикування шукають порочності і тягнуть її за собою ... Гіппократ