04.10 - Аскольдову Інну Василівну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Це повинен знати кожен!

26 січня в актовій залі ЗНВК№19 були проведені дві лекції для учнів 5-8 класів.

Начальник відділу техніко-криміналістичного забезпечення Вибухотехнічного управління Головного управління Національної поліції в Запорізькій області , підполковник поліції Андрій Миколайович Гончаренко  розповів про правила поведінки при виявленні небезпечних предметів та основи першої медичної допомоги.

За допомогою наочності Андрій Миколайович показав , як виглядають боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, а також розповів, яку біду вони можуть спричинити. Учні уважно слухали, зацікавлено розглядали муляжі боєприпасів та ставили багато запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді та пояснення. Ще раз було нагадано про алгоритм дії при знаходженні вибухонебезпечних та незнайомих предметів.

Капітан поліції, старший інспектор – кінолог Устименко Сергій Валерійович зі своїм помічником Шаманом продемонстрували пошукові здібності собаки,який швидко знайшов захований муляж вибухонебезпечного пристрою.

Для учнів школи зустріч з представниками Вибухотехнічного управління Головного управління Національної поліції була змістовної та корисної.

Той, хто діє в реальному, але живе ідеальним, досягне найвищого. Берні