gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.10 - Аскольдову Інну Василівну

06.10 - Федорову Ольгу Григорівну

17.10 - Кожокар Лілію Дмитрівну

20.10 - Лавринович Ірину Юріївну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Посвята в юнкори

Сьогодні в Запорізькому НВК №19 стартували Посвяти в юнкори п’ятикласників. Першими в цьому році статус учасників Шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» отримали учні 5-А і 5-Б класу основної школи (Військбуд, 13).

Спілкувався з представниками редколегій цих класів – майбутніми кореспондентами, фотографами, дизайнерами, модераторами, телеоператорами, керівниками рубрик, ведучими. Дізнавався, що вміють, як розуміють собі роль засобів масової комунікації в процесах вдосконалення шкільного життя. Знайомив з порталом шкільної преси, з можливостями, модулями, розділами. Розглядали приклади успішних газет, новин, відеопродукції Медіахолдингу «ВМ-НФ». Обговорювали, які компетенції та технічні умови треба мати, щоб працювати над завданнями освітньої програми «ВМ-НФ» та створювати якісні продукти. Й які ж вони, наші п’ятикласники, виявилися розумники, який величезний потенціал вони мають – зацікавлені, відкриті, допитливі, творчі, багато, що вже знають і вміють. Класним керівникам дуже пощастило з такими дітьми. Такі діти заслуговують найталановитіших і самих небайдужих педагогів. Кинь всього лише одну іскру своєї майстерності, і полум'я творчості розгориться.

Колектив Шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» Запорізького НВК №19 щиро вітає представників нових редколегій з Посвятою! Бажаємо творчого натхнення, значних досягнень, безперервного зростання на шляху оволодіння ключовими медіа компетенціями! Нехай це буде ще одна красива Мрія – бути медіаграмотними громадянами, та нехай ця найважливіша Мрія обов’язково збувається! )

Андрій Єлькін

Більше фото за посиланням.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 654
Перегляди статей 1005095
Крім вищої освіти треба мати хоча б середню сообразітельность.Н. Леонов

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com