• Наші вихованці

29.05 - Мандзій Надію Федорівну

29.05 - Бугарь Інну Анатоліївну

Посвята в юнкори

Сьогодні в Запорізькому НВК №19 стартували Посвяти в юнкори п’ятикласників. Першими в цьому році статус учасників Шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» отримали учні 5-А і 5-Б класу основної школи (Військбуд, 13).

Спілкувався з представниками редколегій цих класів – майбутніми кореспондентами, фотографами, дизайнерами, модераторами, телеоператорами, керівниками рубрик, ведучими. Дізнавався, що вміють, як розуміють собі роль засобів масової комунікації в процесах вдосконалення шкільного життя. Знайомив з порталом шкільної преси, з можливостями, модулями, розділами. Розглядали приклади успішних газет, новин, відеопродукції Медіахолдингу «ВМ-НФ». Обговорювали, які компетенції та технічні умови треба мати, щоб працювати над завданнями освітньої програми «ВМ-НФ» та створювати якісні продукти. Й які ж вони, наші п’ятикласники, виявилися розумники, який величезний потенціал вони мають – зацікавлені, відкриті, допитливі, творчі, багато, що вже знають і вміють. Класним керівникам дуже пощастило з такими дітьми. Такі діти заслуговують найталановитіших і самих небайдужих педагогів. Кинь всього лише одну іскру своєї майстерності, і полум'я творчості розгориться.

Колектив Шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» Запорізького НВК №19 щиро вітає представників нових редколегій з Посвятою! Бажаємо творчого натхнення, значних досягнень, безперервного зростання на шляху оволодіння ключовими медіа компетенціями! Нехай це буде ще одна красива Мрія – бути медіаграмотними громадянами, та нехай ця найважливіша Мрія обов’язково збувається! )

Андрій Єлькін

Більше фото за посиланням.

Нероби й навіжені голови шкідливі для народного добробуту. А. А. Блок