• Наші вихованці

26.01 - Єременко Валентину Володимирівну

30.01 - Параскевич Олену Володимирівну

ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на обов'язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які будуть навчати першокласників з вересня 2018 року. Зареєструвавшись, можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, які будуть читати матеріал.

Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань, результати яких впливають на отримання електронного сертифікату. У разі успішного проходження курсу, його наявність буде обов’язковою для тих, хто набирає 1 клас, і він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.

Розумні люди вчаться для того, щоб знати, нікчемні - для того, щоб їх знали. Східне вислів