gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.10 - Аскольдову Інну Василівну

06.10 - Федорову Ольгу Григорівну

17.10 - Кожокар Лілію Дмитрівну

20.10 - Лавринович Ірину Юріївну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Новорічні свята на філії пройшли на минулому тижні

 

Новорічні свята - чарівні. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -прикрасити новорічну ялинку, актову залу сніжинками, гірляндами та іграшками. На минулому тижні проходили новорічні свята в 1-9 класах філії № 3.

В ці дні у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Діти -актори підготували святкові феєричні програми з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами. Всі глядачі уважно спостерігали за чудовою грою акторів-аматорів. Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності і таких учнів у нас у школі багато. Висловлюємо щиру подяку всім юним артистам, які приймали участь у новорічних святах.

Багато учнів середньої ланки стали персонажами свят у дошкільному відділенні, навіть випускники школи зіграли Дідів Морозів. Швидко промайнули ці святкові дні, а далі на наших учнів чекають довгоочікувані зимові канікули та святкування у родинному колі.
І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!!

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 654
Перегляди статей 1006248
Освіта розуму не додає. А. Солженіцин

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com