02.07 - Кокорину Елену Николаевну

14.07 - Бей Юлию Владимировну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Новорічні свята на філії пройшли на минулому тижні

Новорічні свята - чарівні. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -прикрасити новорічну ялинку, актову залу сніжинками, гірляндами та іграшками. На минулому тижні проходили новорічні свята в 1-9 класах філії № 3.

В ці дні у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Діти -актори підготували святкові феєричні програми з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами. Всі глядачі уважно спостерігали за чудовою грою акторів-аматорів. Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності і таких учнів у нас у школі багато. Висловлюємо щиру подяку всім юним артистам, які приймали участь у новорічних святах.

Багато учнів середньої ланки стали персонажами свят у дошкільному відділенні, навіть випускники школи зіграли Дідів Морозів. Швидко промайнули ці святкові дні, а далі на наших учнів чекають довгоочікувані зимові канікули та святкування у родинному колі.
І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!!

Дозвільна людина є тварина, поїдає час. А.Декурсель