04.10 - Аскольдову Інну Василівну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Святий Миколай прийшов

У нас, в Україні, діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей філії № 3 нашої школи. Чудотворець Миколай (Бехтер Михайло, 8-аф клас) був зі своїми помічниками-ангелами, оленями та веселим чортиком. Усі учасники дійства - депутати Парламенту Республіки Мрія. Святкова делегація відвідала усі дошкільні групи та класи початкової ланки. Учні читали вірші та співали, а Святий Миколай питався у дітей, чи були вони чемними та слухняними у минулому році. Під кінець дійства  жодна дитина не залишилася без подарунка. Таким чином усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Освіта розуму не додає. А. Солженіцин