02.07 - Кокорину Елену Николаевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

З Миколаєм вас, малята!

Україна має свят багато,

Та найбільш чекають всі одного свята.

Коли зимонька надходить, земля замерзає,

До діточок у гості йде свято Миколая.

19 грудня  учні 3-х класів (основної школи) проводили свято до дня Святого Миколая , який підготувала   вчитель 3-В кл. Стадницька Ю.М. Яскравим та змістовним  був цей захід. Діти дізналися про історію і магію цього чудового свята з дитячого каналу «Хмаринка». Виступ янголят, яких грали Булава Анна та Рябцева Марія підтвердив, що  дітки дуже старалися  бути доброзичливими, уважними  в своїх чинках  і раді зустрічі зі  Святим Миколаєм.

Учні співали,  танцювали, грали, зустрічали  самого Св. Миколая, якого грав для дітей учень 9-Б класу Рибак Олександр.

На святі заступник директора школи Болкова З.В. подякувала всім учням, які вчилися гарно та виконували  правила поведінки на відмінно , приймали активну участь в житті школи та класу. Найкращих було нагороджено грамотами. А всі діти отримали солодощі від Св. Миколая.

Святий Миколаю, тебе ми благаємо!

Обдаруй нас теплотою,

Ласкою і добротою,

Щастя дай нашому роду,

І країні, і народу.