gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.10 - Аскольдову Інну Василівну

06.10 - Федорову Ольгу Григорівну

17.10 - Кожокар Лілію Дмитрівну

20.10 - Лавринович Ірину Юріївну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

День музеїв на філії

Щороку у листопаді на філії проводиться День музеїв. Під час заходу усі учні 5-9 класів наприкінці навчального дня їдуть до обраного музею на екскурсію. Під час екскурсій виконується план навчальної практики, проводяться тематичні заходи до історичних дат та святкових днів. У 2017 році День музеїв відбувся під час святкування 15 річниці діяльності «Республіки Мрія» та пройшов у 2 дні: 28 листопада до музеїв поїхали учні 6, 7 та 9 класів, а 8 грудня - учні 5 та 8 класів.

Учні 9 класу відвідали медичний музей ЗМА. В музеї представлені унікальні експонати, які дозволяють більш глибоко ознайомитись з побудовою тіла людини, її внутрішніх органів, простежити стадії розвитку людського ембріона. Представлені в музеї препарати дітей-уродців наочно демонструють наслідки шкідливих звичок батьків. Фотографувати в самому музеї заборонено.

Учні 6-7 класів відвідали музей техніки «Фаетон», який було засновано у 2001 році ентузіастами. Щороку колекція поповнюється десятками нових раритетів, даруючи радість зустрічі з машинами фанатам автомобілів та усім, хто небайдужий до світової історії в технічному аспекті. Під час екскурсії учням філії № 3 вдалося побачити іграшки ручної роботи, які було розміщено прямо на машинах.

Для учнів 5 класу було проведено екскурсію у зоологічному музеї біологічного факультету Запорізького національного університету. Експозиція музею розташована в чотирьох залах. В першому представлені опудала тварин, що проживають на території Запорізької області. В зеленій залі - опудала і черепи ссавців та птахів. В синій залі - опудала і вологі препарати птахів, риб, земноводних і плазунів, а також представники ракоподібних та молюсків. У рожевій залі - колекція безхребетних тварин: комах, павукоподібних та ракоподібних. На даний момент в музеї експонуються близько 80 опудал ссавців, понад 300 птахів, близько 90 риб, понад 70 рептилій та амфібій.

У краєзнавчому музеї побували учні 8 класу. Окрім огляду залів історії, для них було проведено екскурсію, присвячену АТО. Виставка «АТО: війна за незалежність» - нова в експозиції музею, вона присвячена військовим діям у східних областях України. На виставці представлені унікальні експонати з передової, особисті речі учасників АТО. Ця екскурсія була проведення у рамках заходів, присвячених Дню збройних сил України, яке відзначається. 6 грудня.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 654
Перегляди статей 1006202
Слабкість розуму і (зверніть увагу) характеру багатьох учнів і дорослих людей залежить від того, що вони знають все абияк і нічого як слід. А. Дистервег

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com