04.10 - Аскольдову Інну Василівну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Святкування на філії № 3 п’ятнадцятої річниці діяльності в ЗНВК № 19 «Республіки Мрія» завершено Днем школи

У четвер, 7 грудня, учні 5–9 класів стали учасниками свята, на якому традиційно відзначені активісти й переможці за підсумками 1 семестру.  Зал було прикрашено гербами міст, свято супроводжувалося презентацією. На початку заходу було озвучено всі заходи, які відбувалися протягом семестру. Учні мали можливість згадати предметі декади та інтелектуальні конкурси, свята й дні історичної пам’яті, зустрічі з цікавими людьми та екскурсії, екологічні заходи й тематичні дні. Особлива увага була приділена діяльності активу, який очолюється віце-президентом Республіки Мрія по філіях Дариною Ланкіною і складається з депутатів Парламенту «Республіки «Мрія».

Усі присутні чекали нагородження переможців та активу. Кращим класом у навчанні педагогами філії визначено 7-аф клас (класний керівник К.М. Вістратенко). За дисципліною на уроках і перервах кращими стали учні 9-аф класу (класний керівник С.А. Малишенко). Дванадцять учнів визначені як «золотий резерв», це означає, що вони мають шанси стати кращими в навчанні в класі, навіть відмінниками. У змаганні міст «Республіки «Мрія» місця розподілилися так:1 місце поділили міста «Ексклюзив» і «Максимум адреналіну», 2 місце – в міста «220 вольт некст», 3 місце – у міст «Орео» й «Іскорка».

На святі отримали грамоти учні 5–9 класів за активну участь у діяльності учнівського самоврядування, роботу в проекті «Вісник Мрії –новий формат», участь у шкільних святах, спортивних заходах, творчих конкурсах. Також відзначено учасників 2 туру шкільних олімпіад із предметів – ученицю 7аф класу Катерину Уткіну й учня 9-аф класу Макса Винника. Урочисто нагороджено подякою за організацію природознавчих конкурсів учителя біології Л.Д. Кожокар. Диплом активного класу за участь у конкурсі «Колосок» від організаторів отримали учні 6-аф класу.

До свята презентовано оновлений стенд «Наші зірки» з фотографіями кращих учнів 5–9 класів філії № 3. Під час свята класи отримали можливість продемонструвати танці, які вони підготували до п’ятнадцятої річниці «Республіки «Мрія» в рамках конкурсу на кращий флешмоб. Після завершення свята учні сфотографувалися з грамотами всім класом. Відео про свято, створене Дариною Ланкіною, можна буде переглянути на порталі шкільної преси.

Школа - це місце, де шліфують булижники і гублять алмази. Роберт Ингерсолл