Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

Нам без книг ніяк не можна!

Під таким гаслом в школі з 3 по 7 квітня пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги, в рамках якого було заплановано багато цікавих та пізнавальних заходів.

Відкрився Тиждень яскравою виставкою дитячого малюнку «Подорож до країни Читалії», на яку надали свої творчі роботи понад 100 учнів 1 – 7 класів. Виставка приваблювала глядачів своєю різнобарвністю, багатством фантазії.

На протязі тижня шкільна бібліотека була дуже популярним осередком для допитливих друзів книги. На книжкових виставках були представлені різноманітні видання: дитячі книги, журнали, саморобні книжки-малятки, книжкові  закладки. Кожної великої перерви діти мали можливість переглянути улюблені мультфільми.

Учні початкової  школи відвідували бібліотечні уроки, на яких дізналися про історію книги, перші бібліотеки, цікаві літературні твори та їх авторів. Розповідь бібліотекаря супроводжувалась переглядом мультимедійних презентацій та відео матеріалів.

Учні 2-х класів здійснили віртуальну подорож  до пташиного царства. Мудра Сова (з мультимедійної презентації) проводила загадкову вікторину. Тільки відповівши на її запитання, можна було продовжити подорож. Далі на дітей чекав бліц турнір, цікаві факти про птахів. Діти насолоджувались чарівною музикою лісу. Школярі зрозуміли, що птахи – це наші друзі, яких треба поважати й берегти.

Учні 3-х класів поринули в світ творчості К.Д.Ушинського. Цікаві оповідання, байки та притчі не залишили байдужими дитячі серця. Діти співчували літературним героям, навчалися в них мужності, доброті, працелюбності, терплячості.

Завершився Тиждень святом Книги у шкільній актовій залі. Там на школярів чекали казкові персонажі (учні 6-Б класу): Баба Яга, Королеви Книг, Казкарі, які проводили вікторини, ігри. Учні 3-Б класу розіграли сценку про те, як раптом в одному місті зникли всі книжки. Вони образилися на неохайних читачів. Але закінчилася ця історія дуже позитивно. Учасники вікторин отримали відзнаки «Кращому знавцеві казок».

«Нам без книг ніяк не можна!» - такий висновок зробили діти.

Всякий порок є наслідок неробства. П. Курье