Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

«Таланти ДНЗ Шевченківського району» у 2016-2017 н.р.»

22 березеня 2017 року дошкільні підрозділи № 2,3  ЗНВК № 19 прийняли участь в районному конкурсі художньої творчості «Таланти ДНЗ Шевченківського  району» у 2016-2017 н.р.» в усих представлених номінаціях: «вокальне мистецтво»; «хореографія»; «образотворче мистецтво»; «художнє  читання».

Номінацію «Вокальне мистецтво» представляли дует «Зірочки» - Сурмінова Дар’я та Зарубіна Дар’я з піснею «Свято до нас прийшло» слова та музика С. Юдіної. Дівчата задали емоційний тон усій концертній програмі.

Самарська Вероніка та Лубченко Аліна, вихованки середньої дошкільної групи виступили з гімнастичним етюдом в номінації «Хореографія». Чарівні ляльки Карабаса – Барабаса зачарували журі конкурсу. Цю номінацію представляв і гурт «Чомусики» з ліричним танцем «Відверта розмова».

«Образотворче мистецтво» представляли Івахненко Марія та Парфенова Поліна. Дівчата запросили дорослих переглянути їх роботи. Такі роботи як «Дзвоники», «Ромашка» Івахненко Марії, якій всього 4 роки привела у захват членів журі. А Поліна Парфьонова зацікавила дорослих роботами «Чарівниці» та «Пухнасте зайченя». Роботи були відібрані для участі у районному етапі конкурсу.

Номінацію «Художнє читання» представляла Розновська Кіра, вихованка дошкільного підрозділу № 2. Перший виступ був успішним. Сам вірш вразив своїм розміром, але дівчинка впевнено, успішно без зупинки розповіла його.

Вокальний гурт» Сонечко» старшої дошкільної групи у номінації «Вокальне мистецтво» представив пісню «Щастя и добра» слова та музика Н. Май. Поважне журі до наступного етапу відібрало саме цей виступ.

Неробство і байдикування шукають порочності і тягнуть її за собою ... Гіппократ